LOGÁ / Brand design

25.09.2018


Logá a kompletné Corporate identity...

Rôzne typy zákazníkov, rôzne prístupy k tvorbe firemnej identity, od loga cez tlačoviny až po weby...

Potiahni nižšie....

Tvorba loga pre Ecobimg.

Keďže pod logom Ecobiomg bolo zastrešených viacero firiem, pracovala som s typografiou a jasným odkazom. Nič zložité a prekombinované. (recyklácia, pohyb materiálu, doprava) V každom logu som sa snažila aspoň trošku zachytiť, jemným symbolom, o čo ide.
.

Redesign loga a corporate idenity firmy Maddox.

Pri tvorbe loga a kompletnej corporate identity značky Maddox som zamerala pozornosť na odvetvie v ktorom firma pôsobí : skladovacie systémy a priemyselné regále.

V zjednodušenom geometrickom variante som regály aplikovala do piktogramu loga. K tomu sme pridali jasný a čitateľný font, pôvodnú farebnosť a slogan.

Vytvorené boli viaceré farebné variácie rovnako ako vertikálna a horizontálna podoba loga pre lepšie použitie.

www.maddox.sk
.

Tvorba loga : občianske združenie trailbuilderov BikeTrails oz.

Zvolila som typografické, dobre čitateľné logo, zakomponované do šesťuholníka. Logo je veľmi dobre aplikovateľné ako na odevy , tak aj pracovné pomôcky, či značenia trailov. Farebná škála zahŕňa viaceré zemité a prírodné odtiene. Logo má 2 varianty a to : Obrys a Odtlačok.Tvorba loga pre RJ Slovensko

Zvolila som typografické logo, kde som využila ligatúry písmen R a J. Ako doplnkový prvok som zvolila rímsky stĺp, ako symbol stability a sily. 

Logo je možné použiť samostatne ako znak, alebo s detailnejším popisom. Vytvorené boli viaceré varianty.

Spolu s logom boli vytvorené aj vizitky a iné firemné materiály.


.

Súčasťou tvorby bol kompletný logomanuál a pridružené materiály ako vizitky, hlavičový papier reklamné predmety, video vizuál či vizuál soc.sietí.

Logo - Logomanuál politická strana DOMOV

Pri tvorbe loga som prikladala dôraz na princípy ktoré preferuje politická strana DOMOV. Logo je zložené zo znakovej časti a typografickej časti.

Nosným prvkom sú štyri základné piliere, ktoré sú ako korene, pevne zviazané do tvaru srdca - vykresľujúce vzťah k slovenskému národu.

Ruky objímajúce srdce sú znakom ochrany. Predstavujú krédo a úlohu členov a predstaviteľov strany Domov presadzovať myšlienky všetkých štyroch pilierov.

Strieborný dvojkríž a trojvršie, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou štátnej symboliky Slovenska..

Tvorba loga a vizuálnej idenity pre ovocné sady - AŽ sady

Pri tvorbe loga som pracovala s jednoznačnými atribútmi, typickými pre ovocné sady ako - strom či ovocie. Kombinované logo (piktogram so vsadeným textom)  bolo tou správnou voľbou. Logo pôsobí jednoznačne, moderne a pritom hravo.

Logo sme aplikovali na materiály ako košíky s ovocím, vignety, balenia či vizitky. Súčasťou bol aj polep firemného auta.


.Tvorba loga pre zámočníctvo Bezkľúčov

Logo, ktoré na prvý pohľad prezradí, o čo sa jedná. Výstižné logo, ktoré v sebe nesie piktogram aj typografiu. Vytvorené  boli viaceré varianty.

Spolu s logom bol vytvorený aj jednoduchý a praktický   (mobile-friendly) web www.bezklucov.sk.

Redesign loga a kompletnej corporate identity siete outdoor obchodov Trekland


Celá sieť outdoor obchodov Trekland dostala novú tvár. Staré logo aj vizuál, sme od základov prekopali a zjednotili tak, aby pekne zapasovalo do vizuálnej "rodiny" k novším projektom, ktoré už niekoľko rokov fungujú.

Súčasťou boli samozrejme kompletné corporate materiály, tričká, polepy, tabule ako aj odprezentovanie vývoja loga a Treklandu všeobecne, od začiatkov až po prítomnosť. 

www.trekland.sk.


Tvorba loga a kompletnej corporate idenity  značky Artbag.sk

Pri tvorbe loga a kompletnej corporate identity značky Artbag som stavila na jednoduchosť a ľahkú aplikovateľnosť loga na produkty (ktorá bola aj požiadavkou). Čisté typografické logo bolo tou správnou voľbou.

Vizitky a propagačné materiály ako bannery, letáky či vizuál sociálnych sietí sa zas niesli v kreatívnom a mladistvom duchu. 

Vytvorený bol spolu s týmito materiálmi aj web s e-shopom.
.

Kompletný branding pre cukráreň Nová Botanika

Pre cukráreň Nová Botanika som vytvorila kompletný branding. Začali sme designom loga vo viacerých štýloch, následne som vybrala paletu farieb v ktorej sa bude celá Corporate identity pohybovať. Pokračovali sme v tvorbe print materiálov ako menu lístok, letáky či tabule a dostali sme sa až k onlin-u, kde som tvorila celistvú vizuálnu komunikáciu od FB page cez IG posty a stories až po reklamné bannery.


.

Redesign loga bikeshopu BikeZA 

Tvorba typografického loga bola, podľa požiadaviek klienta, inšpirovaná značkou Troy Lee Designs. Typografia bola písmenko po písmenku upravovaná a kontúrovaná. Firemný vizuál sme aplikovali aj na vizitky, kde sme sa rozhodli pre obe varianty s parciálnym lakom a tematickými ilustráciami.

.  •  grafický pás hornatá krajina "panoráma tatier" robustnejšie písmo 
  • jeden hlavný vrchol z iniciálov serpentíny a zjazd zaostrené a zvýraznené hrubším ťahom

Logo pre skialpinistu a reprezentanta Jakuba Šiarnika

Logo sme poňali vo forme podpisu, kde som využila najmä iniciály stvárňujúce vrchol - zjazd a serpentíny - ako výstupovú trasu skialpinizmu. Jemne vložené do podpisu pôsobia nenásilne a logo je tak elegantné a využiteľné pri akomkoľvek segmente..


Tvorba loga a komplet vizuálu novej indickej reštaurácie Delhidhaba

Pri tvorbe loga sme skúsili viacero štýlov a variant. Ako finálne logo bolo vybrané hravé typografické logo so zapracovanými symbolmi.

Logo bolo zapracované aj na outdoor polepy a boardy s grafikou v indickom štýle. Vytvorený bol aj jednálny a nápojový lístok rovnao v jednotnom štýle.

.


Tvorba loga a kompletnej vizuálnej komunikácie pre luxusné čalúnnické nábytky a prvky do interiéru 


.


Tvorba loga Treklandtrip

Logo Treklandtrip sa odvíja od loga predajní outdoorového vybavenia Trekland s.r.o. Treklandtrip predstavuje zážitkové, outdoorové tripy spojené s testovaním turistickej výbavy. Ako benefit k logu som vytvorila slogan :

  SAY YES to new experience!

Tvorba firemných, reklamných materiálov a webu

Po vytvorení loga sme pokračovali v spolupráci na ďalších potrebných materiáloch ( www.treklantrip.sk ) ako napríklad vizitky, web bannery na rôzne akcie, či na celoročnom kalendári vo forme rollup.


.Tvorba loga a corporate materiálov


Tvorba loga, vizitiek a  iných potrebných corporate materiálov pre novú cukrárenskú výrobu s názvom Lulu dobroty.

.


Logo a vizuál : Kam na Orave?

Projekt zameriavajúci sa na podporu lokálneho cestovného ruchu, turizmu, podnikov a  rôznych akcií v rámci Oravy v spolupráci s dizajnpro.sk 
Propagačné materiály 

Pre úspešné odštartovanie projektu nasledovala tvorba propagačných materiálov, FB fanpage a tiež grafický návrh webu.


.

Logo a promo Treklantrip WILD

V spolupráci s firmou Trekland vznikol další zaujímavý projekt, odnož Treklandtripu s názvom Treklandtrip WILD. Jednalo sa o úplne nový projekt zameraný na pohyb a prežitie v divočine. Logo sa odvíjalo od predošlého loga Treklandtrip. Propagačné materiály

V rámci propagácie projektu som vytvorila rollup pútače na premiéru krátkeho filmu, profily účastíkov, podstránku a bannery na web treklandtrip.sk

                                                  .


Logo a všetky grafické podklady pre Treset outdoor festival

Tvorba loga pre prvý aktívny outdoorový festival Treset. Názov festivalu rovnako ako logo, je odvdený z názvu Trekland outdoor equipment.Vývoj loga

TRE - trekland        RESET - reštart (oddych)

Hora (Kriváň) v pozadí symbolizuje slovenskú krajinu - land, prvé písmeno T je prebraté a transformované z loga Trekland.


Propagačné materiály


Pre Treset outdoor festival som zabezpečovala grafickú podporu na všetky potrebné propagačné materiály ako web bannery, citylighty, billboardy, letáky, plagáty, potlače na poháre, grafiky na tričká, vstupenky a tiež book pre sponzorov či newsletter.


.

Tvorba názvu, loga a reklamných materiálov 4squat

Názov pre zložiteľnú, prenosnú cvičebnú pomôcku bol odvodený zo 4 hlavných skladacích častí stroja a 4 válcov , tiež zo slova squat (drep), nakoľko pomôcka slúžila primárne na špeciálny typ drepu. V slovenčine sa anglická číslica 4 číta "for" spolu sa teda názov prečíta "for squat" - na drepy.


Propagačné materiály


Ako propagačné materiály boli vytvorené : 

  • jednoduchý návod na zloženie 
  • brožúra s cvikmi
  • plagát