LOGO

Aj na základe loga si zákazník vytvára asociáciu k vášmu produktu / firme a tak mu podvedomo ukladáte značku do jeho mysle. Netreba podceňovať túto základnú a veľmi dôležitú úlohu, ktorú logo nesie. Je dokázané že keď ukážete zákazníkovi dva identické výrobky a len jeden je ,,označkovaný", budú takmer vždy veriť, že značkový produkt je kvalitnejší.

Drvivá väčšina značiek má krátky, jednoducho vysloviteľný názov a výrazné logo! Ak chcete teda spraviť firmu úspešnejšou alebo produkt zaujímavejším či predávanejším pusťme sa do toho.

TVORBA LOGA

Do každého loga ktoré navrhnem sa snažím vniesť dušu a charakter firmy / produktu, pre ktoré je vytvorené. Odráža sa v ňom určitý symbol a jedinečnosť. Pre vytvorenie čo najlepšieho loga je potrebná samozrejme obojstranná komunikácia preto ...

  1. Zašlete mi podklady, stručný opis firmy /druhu podnikania, či produktu ( čohokoľvek, čo by sa dalo využiť pri tvorbe idei loga )
  2. Ja Vám v priebehu pár dní zašlem prvotné návrhy aj s komentárom ( vysvetlivkami, ako a prečo, čo symbolizuje logo a pod. )

  3. Vy mi spätne zašlete svoje postrehy, komentáre, v podstate to čo by ste chceli upraviť.

  4. Upravím návrh podľa Vašich požiadaviek, poprípade Vám môžem aj poradiť a pošlem vám finálne návrhy ( náhľadová forma) * 

  5. Po obojstrannej konzultácii a Vašej spokojnosti s logom prebehne platba

  6. Po uskutočnení platby Vám zašlem originálne formáty loga v plnej kvalite.

* úpravy na logu sú počítané na kolá, základ sú 2 kolá úprav, každé ďalšie kolo je za poplatok

REDESIGN LOGA

Ak už logo máte, ale po uplynutí času sa Vám zdá nemoderné, alebo si jednoducho žiada trochu oživenia spravím Vám redesign starého loga.

  • Ponechám myšlienku a zachovám identitu  firmy
  • Inovujem staré logo bez toho, aby si museli zákazníci zvykať na niečo úplne nové

  • Ako sa vyvíja Vaša firma tak sa vývoj odrazí aj na ,,novom!" logu.

Postup pri navrhovaní je rovnaký ako pri tvorbe loga :)

AKÉ LOGO BY STE SI PRIALI?

Príklady možností, ako sa dá logo poňať...

TYPOGRAFICKÉ LOGO


 OBRÁZKOVÉ LOGO

    KOMBINOVANÉ LOGO

CHCEM SVOJE LOGO